Sakrālās Ģeometrijas viedums ir tas, ka pasaulē visas formas ir veidotas pēc ģeometrijas fundamentālo dievišķo proporciju principiem. Šīs proporcijas ir atrodamas itin visā – no cilvēka šūnu uzbūves līdz attālumiem starp planētām un zvaigznēm: DNS molekulas, sniega pārsliņas, čiekuri, koku zari, koraļļi, gliemežvāki, kukaiņi, gaiss, visa dzīve, kuru vērojam sev apkārt, – viss ir balstīts uz Sakrālās Ģeometrijas mūžīgo kodu pamatiem.

Skatīt video stāstu

Ar Habla teleskopu iegūtais Visuma attēls

   Pēc šī principa ir uzbūvēts arī mūsu ķermenis. Tādēļ  smadzenes zemapziņas līmenī automātiski atpazīst Sakrālās Ģeometrijas formas un figūras un atdzīvina tās šūnu atmiņā, apbur un liek labāk saprast un novērtēt dabas satriecošo skaistumu, kā arī dievišķās proporcijās radītu mākslu. To redzam gan seno kultūru mantojumā gan sastopam mūsdienu tēlotājas mākslas, mūzikas un arhitektūras izpausmēs. Viss, kas rezonē ar Sakrālās Ģeometrijas kodiem, ir harmonija.

Tā ir cilvēka dvēseles valoda. Zemapziņa atpazīst ģeometriskās formas un proporcijas un izjūt to spēku, neatkarīgi no mūsu kultūras, reliģijas vai nacionālās piederības.


Sakrālā Ģeometrija iedvesmo mūs ceļojumam sevī, lai atpazītu savas dvēseles patiesās vēlmes un spētu tās realizēt dzīvē.

Sakrālās ģeometrijas video

Gajatri mantra ar sakrālo ģeometriju

Video stāsts par Zelta griezumu cilvēkā

Video vairākās daļās par iekšējo un ārējo pasauli